instalacje OZE


 

Nabór wniosków na montaż instalacji odnawialnych źródeł energii (solary, panele fotowoltaiczne, kotły na biomasę, pompy ciepła)

Szanowni Państwo! Gmina Siemień zamierza przystąpić do naboru wniosków na montaż instalacji odnawialnych źródeł energii: solary, panele fotowoltaiczne, kotły na biomasę, pompy ciepła w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Zapraszamy mieszkańców Gminy Siemień zainteresowanych projektem na spotkanie informacyjne w dniu 21 maja 2019 r. o godz. 17.00 do Szkoły Podstawowej w Siemieniu (sala gimnastyczna).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie prosimy o składanie deklaracji uczestnictwa od dnia 22 maja do 17 czerwca 2019 r. w Urzędzie Gminy w Siemieniu, pokój nr 13 – Pani Monika Ochnik, która będzie służyła pomocą przy wypełnianiu deklaracji.

Wzór deklaracji przekazany zostanie zainteresowanym osobom na spotkaniu informacyjnym oraz udostępniony na stronie internetowej www.siemien.pl w dniu 21 maja b.r.

UWAGA!
Realizacja projektu uzależniona jest od uzyskania dofinansowania ze środków unijnych.
   

 

UWAGA!

Osoby, które złożyły już ankiety w latach poprzednich i są nadal zainteresowane projektem, proszone są o ponowne wypełnienie dokumentów.