Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze 2019


W dniu 16 czerwca 2019 roku na stadionie MOSIR w Parczewie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze, które jak co roku są świetną okazją do wzajemnej rywalizacji i pokazu wyszkolenia bojowego strażaków.

Do uczestnictwa w zawodach powiatowych zakwalifikowały się dwie drużyny z terenu Gminy Siemień, które w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych w Dębowej Kłodzie uzyskały najlepsze pod względem czasowym wyniki, były to: jednostka OSP w Jeziorze oraz jednostka OSP w Juliopolu.

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze rozgrywane były w dwóch konkurencjach: bieg sztafetowy z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe.

Tradycyjnie, to drużyna jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Juliopolu okazała się najlepszą drużyną powiatu parczewskiego, uzyskując najlepszy czas zarówno w biegu sztafetowym (55 s.), jak i w ćwiczeniu bojowym (33,3 s.), co w rezultacie dało najlepszy wynik w ogólnej klasyfikacji.

Jednostka z OSP w Jeziorze uplasowała się na solidnej 8 lokacie.

 

Gratulujemy zwycięzcom, życząc jednocześnie dalszych sukcesów!

Więcej zdjęć

Poprzedni Informacja dot. wyborów do Izb rolniczych 2019 r.
Następny Ogłoszenie o przerwie w dostawie wody w dniu 26 czerwca od godz. 22:00 do godzin południowych 27 czerwca 2019 r.